# 58 Follikelmeting cd 12

Afgelopen vrijdag had ik mijn eerste echo.


daaruit bleek dat er 1 follikel dik 10mm was en 1 van 13mm. de andere 4 waren net onder de cm.


vandaag weer voor een echo gegaan maar nu komt het volgende deze 2 follikels waren weg?! Ik heb niks gevraagd omdat het echt een stom mens was die mij nu hielp.


maar ik zag dat (zie foto in mijn fotoalbum) follikel 4 (10 mm) weg is en follikel 6 (13mm) ook( deze stond niet op de echo foto ) Nu is follikel 1 het grootste en is gemeten op 1,24cm(boven tot onder) bij 1,26 (links naar rechts) de andere 2 zitten op de cm en niet onder de cm..


Gisteren had ik een bijna positieve ovulatietest. en de hele dag wat krampjes.


vanmorgen ook een temperatuur drop.(zie fotoalbum)


Kan het zijn dat ze gesprongen zijn of moet ik er vanuit gaan dat ze gewoon zijn verdwenen? Bovendien vond deze arts(echoscopiste(of hoe je dat ook noemt)


die echo eigenlijk helemaal niet nodig net zoals de foto die ik graag wilde.


Nu moet ik donderdag terug komen voor een echo. ik ben enorm benieuwd.


Groetjes! xx

610 x gelezen, 0

reacties (0)


  • zonnestraaltje5

    spannend donderdag en dan als ze groot genoeg zijn moeten jullie dan zelf plezier maken

  • tweety24

    Vreemd dat ze verdwenen zijn, maar follikels die nog niet zo groot zijn kunnen inderdaad ineens verdwijnen. Had het de laatste keer ook. 2 follikels die mee deden en bij de volgende meting was het er nog maar 1. Maar zolang het onduidelijk is vragen. Dit is je eerste ronde en je kunt echt niet alles weten, daarom zijn zij er. En ik kreeg ook niet altijd foto's mee van de echo's meestal alleen bij de laatste meting als ze rond de 20 waren.

  • Agnes31

    Spannend! Veel succes donderdag !

  • saar1986

    Heel veel succes mop hoop gouw dat je een mooie baby mag zien op de echo gun het je erg

  • Mom2SD

    ja typisch pcos, kan van alles zijn! en gesprongen en kan zijn verdwenen...maar wel dingen blijven vragen hoor, al is het een naar mens, anders weet je nooit echt waar je aan toe bent, spreek uit ervaring hihi!! Succes

  • Ukkie-2

    Succes...